شرکت Sweden & Martina ( سوئدن اند مارتینا ) کاملترین طیف ممکن برای تمامی نیازهای کلینیکال را با فرم های مختلف ایمپلنت اعم از Cylindrical و Tapered در قسمت بدنه در سبد محصول خود قرار داده است. همچنین در قسمت تحتانی ایمپلنت نیز Tripod apex و همچنین Rounded apex را نیز در اختیار شما قرار میدهد. از نظر تنوع ارتفاع و قطر و حتی طول گردن نیز هیچ نیازی برای شما بی پاسخ نمانده است.
ایمپلنت پراما بهترین ایمپلنت دندان
ایمپلنت پراما با ساختار سیلندریکال خود پشتوانه بیست سال مطالعات تجربی و کلینیکال را مبنی بر افزایش سطح تماس ایمپلنت با استخوان را دارد. همچنین در قسمت تحتانی Apex ، فرم مثلثی شکل باعث راحتی نفوذ در استخوان و همچنین افزایش استحکام اولیه پس از جراحی میشود
Prama Shorty  یک مدل از بهترین ایمپلنت دندانی پراما
Prama RF : در حقیقت همان Root form با شکل مخروطی شکل Tapered با دو نوع قسمت تحتانی Round و Tripod در دسترس است. Apex گرد برای استخوان های اسفنجی نرم و نزدیک به سینوس کاربرد فراوانی دارد.
Prama RF SL : با توجه به Thread های ضخیم و تهاجمی برای شرایط پروتکل Post Extraction کارایی بسیار بالایی دارد و با توجه به Apex سه گوش سطح مقطع بیشتری را برای تحمل فشار در اختیار دارد.
Prama RF و Prama RF SL دو مدل ایمپلنت دندانی پراما
Prama Shorty : با دو فرم Tapered و Cylindrical ، آناتومی بسیار عالی برای قسمت هایی با ابعاد کوتاه عمودی بسیار را در اختیار شما قرار میدهد.
Prama Slim : در فضاهای محدود برای بارگذاری پروتز و ریج های نازک با دو گردن 1.8 و 2.8 میلیمتری در دسترس میباشد.

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آراز طب آسیا میباشد.