درباره ما

دنیای دندانپزشکی با تاثیر گرفتن از انقلاب دیجیتال عصر حاضر تغییراتی شگرف را تجربه میکند و شرکت های پیشرو در این صنعت در حال ارائه هر چه سریعتر راهکارهای جدید برای طرح های درمان در این حوزه میباشند.

شرکت آراز طب آسیا با آینده پژوهی عمیق و نیز پیش بینی علمی سمت و سوی صنعت دندانپزشکی ، بنیان نهاده شد تا سطح جدیدی از کیفیت و راهکارهای مدرن را برای جامعه فرزانه ی دندانپزشکی کشور عزیزمان ایران فراهم نماید.

ما در آراز طب آسیا بر آن هستیم تا همگام با دانش روز دنیا در حوزه دندانپزشکی دیجیتال و با تدارک محصولاتی با کیفیت بی نقص و خدماتی چابک در کنار آموزش مستمر و هماهنگ با معتبرترین انجمن های علمی دندانپزشکی جهان، آنچه لایق شما دندانپزشکان بزرگوار ایران زمین میباشد را ارائه دهیم.
با بدنه ی سرمایه های انسانی مجرب در حوزه ی دندانپزشکی و تفکری نوگرا با تمرکز بر چهار اصل کیفیت ، اخلاق حرفه ای ، مسئولیت پذیری اجتماعی و پاسخگویی بی شک تجربه‌ای متفاوت را برای شما عزیزان رقم خواهیم زد .

ما با آنچه از شما آموختیم در کنار شما خواهیم بود .

Prama implant was born from the cleverness of an Italian clinician and it is manufactured in Italy by a Company that has always had quality as its key point

Sweden & Martina

شرکت Swden & Martina به عنوان بزرگترین شرکت سهامی خاص دنیا در حوزه ی تحقیق ، توسعه و تولید ایمپلنت های دندانی و راهکارهای دیجیتال ایمپلنتولوژی و ارتودنسی با نزدیک به نیم قرن سابقه در این حوزه به عنوان شرکتی صاحب سبک و پیشرو همواره توانسته است تحسین معتبرترین انجمن های علمی و دانشگاهی دنیا را همراه خود داشته باشد.
وجه تمایز ، به روز رسانی و بهبود محصولات و همکاری با معتبرترین دانشگاه های دنیا باعث شده است که با محصولات جدید خود همواره تفکر و باورهای سنتی را با تکیه بر مطالعات علمی تایید شده به چالش بکشد و همین امر موجب محبوبیت این برند با اصالت خصوصا در بازار کیفیت و نوآوری محور کشورهای توسعه یافته همچون ایالات متحده ، بریتانیا ، تمامی کشورهای حوزه ی اتحادیه اروپا و ژاپن گردد. 

MISSION

Concrete backing for dentists, with refined and technological solutions, obtained thanks to painstaking scientific study and ongoing research, distinguished by a high degree of flexibility and speedy intervention.

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آراز طب آسیا میباشد.